Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Обід: з 13:00 до 14:00 Сб-Нд: Вихідний
Передзвонити Вам,
за 30 секунд?

Наші переваги

100% ГАРАНТІЯ НА НАШУ РОБОТУ
БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК МАЙСТРА
ВИЇЗД ПРОТЯГОМ ГОДИНИ
БУДЬ-ЯКА ФОРМА ОПЛАТИ

Ремонт комп'ютерів і ноутбуків - IT911

Наш комп'ютерний сервіс у Києві - це колектив фахівців, які допоможуть з вирішенням будь-яких проблем, пов'язаних з ремонтом і налаштуванням комп'ютерної техніки. Ми гарантуємо професійний підхід, високий рівень якості виконаних робіт, мінімальні терміни і доступні ціни.

Особливості роботи та послуги, що надаються нашим сервісним центром

Поломка персонального комп'ютера або ноутбука - це завжди неприємно, особливо, якщо йдеться про несправності в офісі або на виробництві, коли весь робочий процес перебуває під загрозою, а фірма починає зазнавати збитків. Професійна комп'ютерна допомога з виїздом додому або в офіс фахівців нашого сервісного центру стане найкращим рішенням проблем, що виникли з вашою технікою. Багаторічний досвід роботи, спеціальна підготовка співробітників і наявність потужної власної ремонтної бази з усім необхідним обладнанням дає змогу нашому сервісному центру "Комп'ютерна Допомога it911" оперативно розв'язувати будь-які проблеми, пов'язані з ремонтом, модернізацією або налаштуванням комп'ютерів.

У рамках своєї діяльності ми надаємо такі види послуг:

Низькі ціни на ремонт комп'ютерів у сервісі it911 і високий рівень якості дасть вам змогу відновити працездатність своєї техніки без шкоди для гаманця. Незалежно від того, чи буде це швидка комп'ютерна допомога вдома, в офісі або сервісному центрі, наші інженери проведуть безкоштовну професійну діагностику, оперативно виявлять поломку і визначать стратегію ремонту комп'ютера. Після узгодження всіх робочих нюансів з клієнтом, фахівці нашої компанії швидко відремонтують вашу техніку і дадуть гарантію на всі виконані роботи, а також на відновлені або замінені комплектуючі.

Скористатися професійною комп'ютерною допомогою в Києві можуть жителі будь-якого району. Для цього достатньо просто викликати нашого фахівця додому або в офіс. А якщо ви проживаєте або працюєте біля станцій метро Шулявська, Дорогожичі, Політехнічний інститут (Політех), Лук'янівська, Сирець, то можете самостійно принести в наш сервісний центр несправний пристрій у будь-який зручний для вас час, не чекаючи на приїзд фахівця. Тим самим ви заощадите свій час і гроші, адже за статистикою більшість нескладних несправностей усувається протягом години, і ви одразу зможете забрати відремонтовану техніку.

П'ять причин скористатися професійною комп'ютерною допомогою в Києві від сервісного центру it911

Переваги звернення до нашого комп'ютерного сервісного центру:

  1. Ми надаємо будь-які послуги, пов'язані з діагностикою, налаштуванням, ремонтом і обслуговуванням комп'ютерів на професійному рівні.
  2. Ми використовуємо в роботі тільки оригінальні запчастини та комплектуючі або їх ліцензовані аналоги.
  3. Ми працюємо як з приватними клієнтами, так і з організаціями.
  4. Ми виконуємо всі роботи в мінімальні терміни.
  5. Ми завжди даємо об'єктивну оцінку, пропонуємо оптимальне рішення і гарантуємо результат.

Щоб скористатися якісними послугами приватного комп'ютерного сервісу або викликати фахівця в офіс, зателефонуйте нам за вказаними телефонними номерами або залиште заявку на сайті. Наш фахівець зателефонує вам найближчим часом, уточнить усі робочі нюанси і прийме заявку на ремонт комп'ютерної техніки.

Гарантия на ремонт техники

Ми ремонтуємо
Acer
Sony
Asus
Lenovo
Samsung
Macbook
HP
Dell